Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

February 01
2023/ 15:00

Vilniaus lenkų kultūros namų plėtra

Statybos ir apdailos darbų atlikimui, kurių metu buvo atliktas visapusiškas Vilniaus Lenkų Kultūros Namų prieškambario kartu su baldų įrangos remontų.

Asociacija "Lenkų bendruomenė" kartu su paramos ir labdaros fondu "Lenkų kultūros namai Vilniuje" kviečia pateikti išsamų pasiūlymą statybos ir apdailos darbams esamuose Lenkų kultūros namuose Vilniuje.

Darbų apimtis apima visų būtinų statybos darbų atlikimą ir projektinėje dokumentacijoje aprašytos baldų įrangos pristatymą.

 1. Užsakančios šalies pavadinimas ir adresas:
 • Asociacija "Lenkų bendruomenė"
  Krakowskie Przedmieście 64, 00-322 Varšuva.
 • Paramos ir labdaros fondas "Lenkų kultūros namai Vilniuje"
  Naugarduko g. 76, Vilnius.
 1. Bendrosios renovacijos prielaidos

Įrenginys buvo pastatytas ir pradėtas naudoti 2001 m. Pastate nėra matomų deformacijų ar įtrūkimų. Pastato karkasas yra plytų ir gelžbetonio. Plytų sienos, izoliuotos, trijų sluoksnių sienos. Renovacijos apimtis apima prieškambarį.
Pastate įrengti sanitariniai, elektros ir techniniai įrenginiai, atitinkantys projekte aprašytą apimtį.

 1. Projektinė dokumentacija

Statybos ir apdailos darbų vykdymas bus atliekamas remiantis projektavimo biuro UAB "Ergolain projektai" parengta projektine dokumentacija Norint gauti projektinę dokumentaciją pasiūlymo pateikimo tikslu, ją reikia atsisiųsti iš Užsakymo šalies svetainės.

 1. Finansavimas

Perkančioji organizacija skelbia konkursą statybos ir apdailos darbams atlikti kartu su įranga, kurios pagrindas – Lenkų kultūros namų Prieškambario Vilniuje prieškambaris, kaip Lenkijos Respublikos
užsienio reikalų ministerijos konkurso "BENDRADARBIAVIMAS SU LENKŲ BENDRUOMENĖ IR LENKAIS UŽSIENYJE" dalis.

Visuomeninės užduoties tikslas – remti lenkų bendruomenę Lietuvoje dėl istorinių sąlygų, jos gausos ir poreikių. Užduotis kyla iš strateginės svarbos, kurią ši bendruomenė šiuo metu turi Lenkijos vyriausybės politikoje šioje srityje.

Perkančioji organizacija daro prielaidą, kad renovacijos darbų pradžios data bus
01 m. kovo 2023 d.

Galutinė projekte aprašytų ir prašyme teikti pasiūlymus darbų užbaigimo data yra 21-04-2023 ir yra terminas.

Konkurso dalyviai privalo atsižvelgti į tai, kad viršijus darbų atlikimo terminą, nebus galima atsiskaityti už darbus, atliktus pasibaigus terminui, ir nepanaudotos lėšos bus grąžintos į valstybės biudžetą.

Perkančioji organizacija pasilieka teisę derėtis su atrinktais Dalyviais.

 1. Sutarties sudarymo sąlygos

- Rangovas savo biudžete atsižvelgia į personalo išlaidas, materialines išlaidas ir kitas išlaidas, būtinas tinkamam sutarties vykdymui;
- Rangovas padengia visas išlaidas, susijusias su pasiūlymu parengimu ir pateikimu;
- Rangovas privalo turėti asmeninį ir techninį pajėgumą įgyvendinti sutarties nuostatas, įskaitant atliktų darbų ir atliktų mokėjimų išlaidų apmokėjimą, garantijas, draudimą;
- Rangovas privalo dalyvauti techniniuose susitikimuose ir susitikimuose, kuriuos organizuoja perkančiosios organizacijos darbuotojai;
-Rangovui rekomenduojama susipažinti su esamu objektu, kuriame bus vykdoma užduotis, iš anksto susitarus su Užsakovu.

 1. Pasiūlymų pateikimo vieta ir terminas

Pasiūlymai gali būti teikiami elektronine forma el. pašto adresu info@polskidom.lt arba popierine forma Užsakymo šalies būstinėje iki 17-02-2023.

 1. Kontaktinis asmuo

Vilniaus lenkų kultūros namų direktorius – Artur Ludkowski
Tel. +370 652 64 633
El. paštas info@polskidom.lt

 1. Baigiamosios pastabos

- Užsakovas pasilieka teisę atsisakyti Rangovo pasirinkimo nenurodydamas priežasties;
- Užsakanti šalis pasilieka teisę atšaukti procedūrą;
- Perkančioji organizacija leidžia vesti nedideles derybas dėl sutarties turinio.