Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

October 30
2018/ 19:00

Interaktyvus šou „Jeralašas“

Pirmą kartą Vilniuje! Interaktyvus šou su žiūrovais, kuriame Borisas Gračevskis įtraukia į bendravimą ir žaidimą vaikus ir jų tėvus, įvyks mokyklinių atostogų metu, spalio 30 d. Lenkų kultūros namuose.

Šou svečių laukia ryškus šou, linksmi juokai, malonūs siurprizai, žaidimai su žiūrovais, smagios istorijos apie kino žurnalo filmavimą. Žiūrint mėgstamas istorijas užaugo ištysos žmonių kartos, dabar ir jų vaikai iki šiol kasdien žiūri naujas kino žurnalo laidas televizorių ekranuose. Pabaigoje visi svečiai pamatys naujausius premjerinius „Jeralašo“ žurnalo siužetus.

Ateikite į Boriso Gračevskio kūrybinį vakarą spalio 30 d. į Lenkų kultūros namus ir sužinokite pačias linksmiausias „JERALAŠO“ tėčio, asmens, atradusio pasauliui daugelio šiandien žinomų talentų vardus (Sergejus Lazarevas, Gliukoza, Julija Volkova, Vladas Topalovas ir daugelis kitų), istorijas.

Visų vaikų laukia dovanos. Šeimyniniai bilietai už specialią kainą!

Renginio trukmė- 1,5 val. be pertraukos

Interaktyvus šou «JERALAŠAS»

 

 

NUOLAIDOS bilietams:

Vaikiškiems bilietams galioja 40% nuolaidą, nuolaidos kodas DETI.

Norint įsigyti vaikišką bilietą, reikia išsirinkti vietą ir pereiti į krepšelį, į kurį reikia įrašyti žodį DETI. Tuomet gausite vaikiško bilieto kainą.

Suaugusiųjų bilietai parduodami įprastine tvarka.

NUOLAIDA šeimos bilietui- 30% nuolaida, vienu metu perkant 3 bilietus iš karto. Jeigu perkate tris bilietus, tuomet automatiškai gaunate nuolaidą VISIEMS trims bilietams.