Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

March 08
2024/ 18:30

Baletas „Gulbių ežeras”. Karališkasis klasikinis baletas.

„Gulbių ežeras” - tai išskirtinis baleto spektaklis, kurį puikiai atlieka garsusis Karališkasis klasikinis baletas (Lenkija), vadovaujamas Marcino Rolczynskio. Šis klasikinis pastatymas yra vienas garsiausių ir mylimiausių baletų visame pasaulyje.

Spektaklyje „Gulbių ežeras“ pasakojama jaudinanti meilės, magijos ir pasiaukojimo istorija. Siužeto centre - jaunasis princas Zygfrydas, kuris įsimyli gražuolę Odettą, galingo burtininko paversta į gulbę. Nevilties apimtas burtininkas Rothbartas prisiekia sunaikinti jų meilę, įvesdamas intrigas, manipuliacijas ir iliuzijas. Ar užteks meilės ir ryžto įveikti blogio jėgas?

Martos Bartosik parengti kostiumai atspindi klasikinio baleto grožį ir eleganciją, o scenografija atgaivina pasakų pasaulį ir jo magiją. Choreografija, už kurią atsakomybę prisiėmė Alessandro Bonavita, primena svarbiausius klasikinio šokio elementus - lengvumą, preciziškumą, formos tobulumą, kartu leisdama išreikšti personažų emocijas ir išgyvenimus.

„Gulbių ežeras“, atliekamas Karališkojo baleto - tai spektaklis, kuris suvirpina sielą, įtraukia į pasakų pasaulį ir užburia savo elegancija bei grožiu. Tai spektaklis, kuris pradžiugins ir baleto mylėtojus, ir tuos, kurie dar tik atranda šokio meno žavesį.

 

Karališkasis klasikinis baletas yra prestižinė baleto trupė, pelniusi tarptautinį pripažinimą ir džiuginanti žiūrovus puikia technika, virtuoziškumu ir išraiškingomis interpretacijomis. Grupę, kurią su aistra klasikiniam šokiui įkūrė Marcin Rolczyńsk, jau daugelį metų išlieka viena svarbiausių baleto meno ambasadorių Europoje ir visame pasaulyje.

Trupė subūrė talentingus šokėjus iš įvairių pasaulio šalių, kurie seka paskui išskirtinį meno vadovą, turintį didelę šokėjo ir choreografo patirtį. Jam puikiai vadovaujant, Karališkasis klasikinis baletas tapo baleto meno meistriškumo simboliu.

Šios trupės šokėjai pasižymi ne tik tobula technika ir preciziškais judesiais, bet ir gebėjimu perteikti emocijas bei unikalia išraiška. Jų aistra šokiui juntama kiekviename žingsnyje, o įspūdingi pasirodymai žiūrovams sukelia didžiulį jaudulį.

Karališkojo klasikinio baleto repertuare - nuo baleto klasikos, tokios kaip „Gulbių ežeras“, „Spragtukas“ ir „Miegančioji gražuolė“ iki šiuolaikinių šokio interpretacijų, leidžiančių tyrinėti įvairius stilius ir temas. Šis kolektyvas nebijo iššūkių ir nuolat ieško naujų būdų savo menui išreikšti.

Kostiumai, dekoracijos ir apšvietimas kruopščiai parinkti taip, kad sukurtų magišką atmosferą ir perkeltų žiūrovus į pasakų ir svajonių pasaulį. Kiekvienas Karališkojo klasikinio baleto spektaklis - tai gražus, fenomenalus pasirodymas, kuris ilgam išlieka atmintyje.

Trupė nuolat kelia kartelę, tobulina savo įgūdžius ir plečia repertuarą. Dėl ilgametės patirties, aistros, atsidavimo ir trupės narių profesionalumo Karališkasis klasikinis baletas yra vienas svarbiausių baleto ambasadorių tarptautinėje scenoje, pritraukiantis minias žiūrovų visame pasaulyje ir įkvepiantis naujas šokėjų kartas siekti savo sceninių svajonių.

Bilietai: kakava.lt