Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

vasario 28
2016/ 16:00

Dokumentinis filmas „Gyvenimo negalima išvaistyti”

Pranciškonai Michał Tomaszek ir Zbigniew Strzałkowski mirties akimirka turėjo 31 ir 33 metų. Tėvas Zbigniew Strzałkowski ir tėvas Michał Tomaszek buvo nušauti komunistinės organizacijos „Šviečiantis kelias“/“Świetlisty Szlak” narių. 2015 m. gruodžio 5 d. Peru juos paskelbė palaimintais. Jie pirmi lenkų misionieriai – kankiniai. Filmas atsako į tam tikrus klausimus: kodėl jie mirė, kokie jie buvo, ko kiekvienas iš mūsų gali pasisemti iš jų nelaimingos mirties. Filmą sukūrė TVP komanda, filmuota Anduose (Peru) ir Lenkijoje.

Filme matysime paskutinę vienuolių pagrobimo liudytoją – sesę Berta Hernandez, o taip pat biskupą Luis Bambaren, kuris pakvietė lenkų vienuolius, Pariacoto gyventojus ir šiuo metu ten dirbančius lenkų misionierius. Lenkijoje buvo įrašyti pokalbiai su kankinių šeimomis.

Filmas pasakoja apie pirmųjų lenkų misionierių-kankinių darbą. Parodo žmones, kurių gyvenimai pasikeitė dėl lenkų kankinių.

 

Režisierius: Krzysztof  Tadej 

Nuotraukos: Wojciech Kozłowski

Garsas: Wojciech Zająkała

Šviesos: Sławomir Dębkowski 

Montažas: Paweł Gołdziński

Lektoriai: Janusz Szydłowski ir Lesław Żurek 

Muzikinis apipavidalinimas: Joanna Fidos

Gamybos vadovai: Tomasz Rychter, Katarzyna Ragu – Pokropek 

Gamyba: Ryszard Urbaniak 

Redakcija: kun. Rafał Sztejka SJ, Joanna Ładzińska – Molak

 

Įėjimas nemokamas