Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

June 11
2023/ 09:00

Medžio dirbtuvės vaikams

Kūrybinės darbo su medžiu dirbtuvės, kurias veda dizainerė ir dailidė Anna Bera, bendradarbiaudama su psichoterapeute Małgorzata Matwiejczyk, kurios metu vaikai patys gamina medinius žaislus.

Užsiėmimu metu vaikai dirba su mediena natūralia forma. Jie išmoksta naudotis pilno dydžio dailidės įrankiais, tokiais kaip pjūklai, plaktukai ir grąžtai. Jie kala, gręžia ir suka! Iš šakų, kelmų ir lentų jie konstruoja transporto priemones, robotus ir laivus, kuria medinius paveikslus, dizaino žaidimus ir galvosūkius.

Ši tema mums yra sutartinė ir yra tik atspirties taškas individualiam darbui. Mes sutelkiame dėmesį į nepriklausomybę, patiriame savo jėgas ir mokomės bandydami. Stengiamės sekti dalyvį ir padėti jam patirti savo idėjos įgyvendinimo procesą. Mes tikime, kad tiesioginis kontaktas su medžio gabalu ir pastangos, įdėtos į jo apdorojimą, suteikia džiaugsmo, pasitenkinimo ir galios!

Mes nedirbame pagal schemą, kurią vaikai turėtų užbaigti, mes skatiname juos įgyvendinti savo idėjas, o mūsų pavyzdžius traktuojame tik kaip iliustracijas. Seminarų metu taip pat yra taisyklė, kad galite padaryti kažką visiškai nemokamo, nesusijusio su klasės tema, atsižvelgiant į turimus įrankius ir medžiagas. Atliktas darbas tampa vaikų nuosavybe.

Dalyvio mokestis už dalyvavimą seminare 10 EUR.

Sužinokite daugiau: https://www.dzikiedzieci.com/o-nas

Registracija į seminarus (vaikų be tėvų dalyvavimas, 6-12 m.)

09:00 - 10:30 val. https://forms.gle/QaPNeJJomTmAN55W6 

10.45–12.15 val. https://forms.gle/iaDFouNBfps2Ct6a6 val. 

18:30 - 20:00 val. https://forms.gle/iaGHeyCGebj2Sop7w

Registracija į seminarus (vaikų su tėvais dalyvavimas, 6-12 m.)

12:30-14:00 https://forms.gle/xpU9rUHzHmb2V1DX7 

15:00-16:30 https://forms.gle/DpRicuSyjnydCK1W8 

16:45-18:15 https://forms.gle/Lb7MH2nSPN63Ggye9 

Ministro Pirmininko kanceliarijos finansuojamas projektas, kuris yra konkurso "Polonia ir lenkai užsėnyje" dalis.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Respublikos tautinių mažumų departamentas.