Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

March 22
2018/ 18:30

Susitikimas su daugkartiniu Guinnesso rekordininku

Pilietinių Iniciatyvų Sambūris ir Vilniaus lenkų kultūros namai maloniai kviečia į susitikimą su daugkartiniu Guinnesso rekordininku, ilgųjų distancijų dviratininku Valerjanu Romanovskiu, kuris įvyks 2018 m. kovo 22 dieną Vilniaus lenkų kultūros namuose (Naugarduko g. 76), salėje nr. 305. Pradžia 18.30 val.

Iš Vilniaus rajono kilęs, bet jau daugelį metų Lenkijoje gyvenantis sportininkas garsėja ne tik savo neeiliniais, kvapą atimančiais pasiekimais, bet ir savo atkaklumu, nepalaužiama ištverme ir geležine valia. “Nėra neįmanomų dalykų ir tikslų, kurių negalėtume pasiekti”, - teigia V. Romanovskis, kuris prieš mėnesį praleido keturias paras specialioje kameroje, kurioje tvyrojo -50 laipsnių šaltis.

Susitikimo metu garsusis Guinnesso rekordininkas ne tik pasidalins su auditorija savo įspūdžiais iš neseniai atlikto šalčio eksperimento, bet taip pat papasakos apie savo kelią į rekordus, atskleis savo mitybos paslaptis, supažindins susirinkusius su organizmo grūdinimo, regeneracijos būdais. Susitikimas su Valerjanu Romanovskiu, kurį moderuos žurnalistas Darijušas Malinovskis, skirtas plačiajai auditorijai.

Susitikimo kalba – lenkų.