Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

December 21
2022/ 09:30

Spektaklis „Meduolio vertas žaidimas arba Mauricas ir kalėdotojai“

Torunės muzikinis teatras

2022 m. gruodžio 21 - 22 d. // 9:30, 11:30, 17:30

Nuotaikinga kalėdinė istorija apie tradicinių meduolių krautuvėlės savininką, kuriam prastai sekasi pasaulyje, kuriame laimės matu tapo pelnas. Šilta, kupina humoro muzikinė istorija apie gerų darbų galią ir tikėjimą Kalėdų stebuklais.

Visi žino, kad padėti verta. Ponas Mauricas taip pat tai žino. Todėl jis negali suprasti, kodėl dėl savo geros širdies atsidūrė ant bankroto slenksčio, o dukra vis labiau tolsta nuo jo. Ar padedamas draugų, tarp kurių neieškanti žodžio kišenėje ponia Halinka ir kupinas ironijos bevardis katinas, geraširdis Mauricas atgaus tai, ką prarado? Kas žino... Nes stebuklų būna, tiesa?

Šiai šiuolaikinei "Kalėdų vakaro istorijos" (apie Kalėdų stebuklą) versijai naujas populiarių Wandos Chotomskos pastoralių, kurioms muziką sukūrė Teresa Niewiarowska, aranžuotes sukūrė Tomasz Lewandowski. Dešimt muzikos kūrinių persipina su nuoširdžia istorija apie senamadišką meduolių krautuvę.

Režisierė: Agnieszka Płoszajska
Scenarijus: Emil Płoszajski
Scenografija: Wojciech Stefaniak
Sceninis veiksmas: Michał Cyran
Muzika: Teresa Niewiarowska
Tekstas: Wanda Chotomska
Aranžuotės: Tomasz Lewandowski
Sceniniai kostiumai: Ewelina Miąsik
Aktoriai: Justyna Kacprzycka, Agnieszka Płoszajska, Dominika Sell, Katarzyna Witkowska/Sylwia Drzycimska, Michał Cyran, Damian Droszcz, Radosław Smużny

Žiūrovų amžius 4+

 

KIEKVIENAS VAIKAS GAUS DOVANĖLĘ!

Kainuojančius 7 EUR bilietus galima įsigyti LKN, 203 kabinete (I-V, 8-17 val.)


Užsakymai grupėms virš 10 asm. telefonu: 869076407

 

Projektą finansuoja Ministro Pirmininko kanceliarija pagal konkursą „Polonija ir lenkai užsienyje 2022“.
Partneriai: Fondas „Pagalba lenkams Rytuose”, Orlen Lietuva