Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

September 14
2018/ 17:00

Road Show Vilniuje

Fondas ,,Pomoc Polakom na Wschodzie” bendradarbiaujant su Lenkų kultūros namų direkcija ir Lenkijos Respublikos ambasada Vilniuje maloniai kviečia lenkų žiniasklaidą Lietuvoje bei lenkiškų organizacijų atstovus Lietuvoje į susitikimą.

Maloniai kviečiame: lenkiškų mokyklų ir darželių atstovus, švietimo organizacijų, sporto ir meninio pobūdžio organizacijų atstovus: choro, teatro, kultūros namų ir muziejų atstovus. O taip pat pirmininkus, kultūrinio paveldo išsaugojimu besirūpinančias organizacijas, bei lenkų kilmės verslininkus, skautų ir jaunimo sąjungos atstovus. Mums bus taip pat malonu matyti vaikų namų ir hospiso  administraciją.

Susitikimo metu bus analizuojami ir apibendrinami iki šiol įgyvendinti projektai 2018 metais. Taip pat pristatysime  paraiškų pateikimo procedūras 2019 metams, kurios gali gauti finansavimą Lenkijos Respublikos kanceliarijos senato, Kultūros ir kultūrinio paveldo ministerijos, bei Rytų labdaros fondo – su FPPnW tarpininkavimu iš Užsienio reikalų ministerijos.