Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

December 18
2018/ 17:00

Nacionalinio atminimo instituto albumo „Generał Gustaw Orlicz-Dreszer 1889–1936” pristatymas

Kviečiame į albumo „Generał Gustaw Orlicz-Dreszer 1889–1936" pristatymą ir susitikimą su autoriumi dr. hab. Piotru Kardeli, Nacionalinio atminimo instituto skyriaus direktoriumi. Albumas skirtas gen. Gustawui Orlicz-Dreszerui,  legionieriui, Pirmojo pasaulinio karo ir 1919-1920 m. Lenkijos-sovietų karo dalyviui, bei vienam iškiliausių sanacijos stovyklos atstovui. Jis buvo vienu artimiausiu maršalo Juzefo Pilsudskio bendražygių, ilgamečiu Jūrų ir kolonijinės lygos pirmininku.

„Skirtingi keliai link Nepriklausomybės" - dr. hab. Krzysztof Sychowicz, Nacionalinio atminimo instituto Balstogės istorinių tyrimų biuro vadovas.

„Nepriklausomybė meno kūriniuose. Ikonografija, giesmės ir dainos, kurios vedė į Nepriklausomybę"- dr. Jarosław Schabieński, Nacionalinio atminimo instituto Balstogės skyriaus Kovų ir kankinystės įamžinimo biuro vadovas.

„Kovų dėl nepriklausomybės problematika Nacionalinio atminimo instituto Balstogės skyriaus archyvuose" - Eugeniusz Korneliuk, Nacionalinio atminimo instituto Balstogės skyriaus archyvo vadovas.