Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

October 30
2019/ 18:00

Muzikinio spektaklio premjera „Śpiewy historyczne”

Kviečiame visus į ypatingą Juliano Ursyno Niemcewicz muzikinio spektaklio premjerą  „Śpiewów historycznych”, pagal Krzesimiro Dębskio aranžuotę, o atliks Lenkijos armijos reprezentacinė meninė grupė.

2019 m. Spalio 30 dieną 18:00 val. Vilniaus lenkų kultūros namuose bus pristatytas kūrinys, atlikęs reikšmingą vaidmenį pakeliui į Lenkijos nepriklausomybę.  Juliano Ursyno Niemcewicz „Śpiewy historyczne” pirmą kartą buvo išleisti 1811 m.  daugeliui lenkų kartų tai buvo puiki istorijos pamoka apie Lenkijos tautos didybę.

Lenkijos armijos reprezentacinė meninė grupės yra žinoma ne tik Lenkijoje bet ir užsienyje.

Julian Ursyn Niemcewicz kūrinys naujoje Krzesimir Dębski kompozicijoje pirmą kartą buvo atliktas Nacionalinėje filharmonijoje Varšuvoje 2019 m. balandžio 3 d. Antrasis jo pasirodymas įvyko 2019 m. balandžio 7 d. Arkivyskupijos bazilikoje Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje Lvove. Vilniaus spektaklis bus trečiasis šio gražaus kūrinio pristatymas po Varšuvos ir Lvovo.

 

Organizatoriai: Polsko-Ukraińska Fundacja im. Ignacego Jana Paderewskiego ir Fundacja Pomoc Polakom na Wschodzie.

Garbės globėja: Lenkijos Senato pirmininko pavaduotoja Maria Koc

 

Įėimas su pakvietimais, kuriuos galima atsiimti Lenkų kultūros namuose, 203 kab.