Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

February 03
2016/ 18:00

Paroda „Jauna akis“

Lenkija visą laiką keičiasi, jų poveikis prasiskverbia, sluoksniuojasi, dažnai konfliktuoja tarpusavyje. Komunizmo žlugimas tai laisvė, bet ir baimė veikti laisvojoje rinkoje. Įstojimas į Europos Sąjungą tai durų į vakarus atidarymas, bet ir nuolatinis suvereniteto rodymas, euro atėjimas į Lenkiją. IT globalizacija, socialiniai tinklai. Klausimai apie save, apie artimuosius, nepažįstamus, Dievą (ar jo nebuvimą). Klausimai apie jų tarpusavio ryšį.

Fotografijų eksponavimas parodoje „Jauna akis“ tai mūsų studentų daugelio mėnesių darbo, visuomenės ir pokyčių stebėjimo, rezultatas.

Man didelį įspūdį daro mūsų studentų noras surasti atsakymus į jų kartą dominančius klausimus. Jų tyrinėjimai ir mintys. Jie stengiasi sukuti vientisą vizualinę išraišką, kuria nori pasidalinti su kitais.

Fotografijos kalba yra dviprasmiška ir nenumato paprastų atsakymų. Dažnai siūlo, bet dar dažniau klausia mūsų ir skatina savarankiškai daryti išvadas. Provokuoja pamąstyti. Tai gerai!

Fotografijos projektai, kurie buvo įtraukti į parodą, tai dauguma Varšuvos Universiteto studentų diplominiai darbai. Bet norėjau parodyti nuotraukas iš plenero, vykusio Krokuvos apylinkėse ir atrinktus Mokslinio dailės burelio „No Title Work”, kuriam priklauso mūsų studentai, narių projektus.

Dr Wojciech Sternak 

 

Parodos atidarymas 2016 m. vasario 3 d. 18.00 val.

Paroda veiks iki 2016 m. vasario 29 d.

Įėjimas nemokamas