Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

October 25
2016/ 18:30

Lenkijos Šokių Teatras

Lenkijos Šokių Teatras įkurtas 1973 m. Tai profesionalus teatras, kuris evoliucionavo nuo baletinio teatro iki šiuolaikinio žanro: šokio teatro, kuris pasižymi žanrų, techninių ir stilistinių ribų nepaisymu, tradicinių išraiškos priemonių pakeitimu, naujų erdvių ieškojimu.

Bilietus galima įsigyti Vilniaus lenkų kultūros namuose (203 kab.), kaina - 5 EUR.

SUMO 
choreografija: Agnieszka Fertała
muzika: Ondekoza, Nigakute Amai Mizu, Umekichi.
šoka:  Agnieszka Fertała, Emily Wong, Jerzy Kaźmierczak
premjera: 2014 m. balandžio 25 d., MP2 Poznanėje
trukmė: 22 min.

Klasikinis ringas pakeičiamas į sceną. Šokėjai, vaidindami sumo kovotojus, kovoja su likimo iššūkiais, stengdamiesi laikytis „taisyklių“, nors kiekvieną akimirką nori jų nepaisyti. Kas pirmas praras kontrolę? Ką daro teisėjas? Ką apie tai galvoja žiūrovai....?

 

WOM-MAN POMIDORUOSE

choreografija: Yossi Berg
muzika: Nancy Sinatra, Julie London, Petula Clark, The Treble Spankers, The Chemical Brothers, Cosmo Cosmolino, Virginia Rodrigues, Edith Piaf
kostiumai: Dalia Lider
trukmė:40 min.
premjera: 2002 m. kovo 23 d.
vaidina: Urszula Bernat – Jałocha, Agnieszka Fertała, Fabian Fejdasz, Julia Hałka, Paulina Jaksim, Jerzy Kaźmierczak, Zbigniew Kocięba, Katarzyna Kulmińska, Paweł Malicki, Adrian Radwański, Katarzyna Rzetelska, Emily Wong.

Tai nostalgiška, bet kartu ir turinti humoro akcentų istorija apie moterisd ir vyrus, blondines ir mačio, apie stereotipus, kuriais tikime pakliūdami į savų pačių spąstus.

 

“Projektas finansuojamas Lenkijos Užsienio reikalų ministerijos lenkų užsienyje fondo lėšomis“ bendradarbiaujant su Lenkijos ambasada Vilniuje.