Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

December 30
2018/ 13:00

Ansamblio „Wilia“ naujametinis koncertas

Lenkų dainų ir šokių meno ansamblis „Wilia” kviečia į naujametinius koncertus, kurie vyks Vilniuje, Lenkų kultūros namuose, 2018 m. gruodžio 30 d. 13:00 ir 17:00.

Ansamblio „Wilia" istorija prasidėjo 1955 metų kovo 19 d. Tą dieną įkurtas Vilniaus universiteto studentų meno ansamblis. Turtingame ir pasižyminčiame įvairove „Wilia" repertuare girdimas skirtingų Lenkijos regionų folkloras, džiugina lenkų tautiniai šokiai, Vilniaus krašto dainos ir šokiai.

Naujametinių koncertų tradiciją pradėjo a.a. Czesława Bylińska-Rymszonok – ilgametė ansamblio meno vadovė ir dirigentė. „Polonezo ir mazurkos ritmu" koncertai – kadaise vykę rūmuose ant Tauro kalno, o pastaruoju metu dabartinėje ansamblio būstinėje Lenkų kultūros namuose Vilniuje – visados surenka gausų žiūrovų būrį: dabartinių ansamblio narių šeimas, buvusiuosius narius, ansamblio gerbėjus. Nesikeičia ir tai, kad bilietai į koncertus išparduodami vos prasidėjus jų platinimui.

2018 metams ansamblis parengė specialią patriotinę programą, skirtą Lietuvos ir Lenkijos nepriklausomybės atkūrimo 100-čiui.