Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

June 14
2019/ 19:00

Kultūros naktis. Koncertas PLT

Koncerte dalyvaus: "Kapela Wileńska", kapela "Gryčia" ir svečiai iš Lenkijos -  "Warszawska Kapela z Targówka", kurios atliks Vilniaus krašto, lenkiškas ir lietuviškas dainas. 

Koncerto metu taip pat vyks lenkiškos virtuvės patiekalų degustacija. 

 

"Kapela Wileńska" – Vilniaus lenkų miesto folklorą, groja nuo 1988 metų. Jau 31 metus jie ieško ir atgaivina naujam gyvenimui miesto folklorinius kūrinius.

"Warszawska Kapela z Targówka" – groja jau virš 20 metų. Kapela groja Varšuvos folklorą. Koncerto metu išgirsime žinomiausio pokario Varšuvos bardo Stanislavo Gžesiuko (Stanisław Grzesiuk) kūrinius ir kitas žymias miesto dainas.

Kapela „Gryčia“ – tai įvairiausių tautybių, skirtingų profesijų žmonės, kurie neįsivaizduoja savo gyvenimo be muzikos ir dainų, be šėlsmo iki paryčių, išradingų švenčių, turiningų kelionių ir koncertų. Kolektyvo tikslas populiarinti liaudies dainas, instrumentinę muziką ir geriausias liaudiškos muzikos tradicijas.

 
Organizatorius - Vilniaus lenkų kultūros namai 
Projektą iš dalies finansuoja Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės.
Projektas finansuojamas Lenkijos Užsienio reikalų ministerijos lenkų užsienyje fondo lėšomis“ bendradarbiaujant su Lenkijos ambasada Vilniuje.