Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

June 16
2017/ 19:00

Kultūros naktis. Koncertas PLT

Vilnius - daugiakultūrinis miestas. Susipažinkime su Vilniaus lenkų kuriama muzika. Vilniaus lenkų muzikos scena paskutiniais metais sparčiai keičiasi. Atsiranda vis daugiau šiuolaikinės muzikos grupių, kurios kuria įvairiomis kalbomis ir įvairiuose stiliuose. 

Black Biceps 

Grupę „Black Biceps” 2013 metais įkūrė Vitalijus Valentinovič ir Edgaras Krivelis. Kolektyvas sudaro 5 nariai: Bernardas Želichovskis (perkusija), Ernestas Gurskis (bosinė gitara), Rytis Kuzas (trimitas), Edgaras Krivelis (akordeonas), Vitalijus Valentynovič (gitara ir vokalas).

Grupė grojanti comedy pop dainas bei užtaisanti klausytojus pozityvumo ir energijos užtaisu!

Filmik

Lenkiškai kuriantis reperis. Jo dainose išgirsime apie tai, kad Vilniuje laisvai skamba ne tik lenkiški žodžiai, bet ir muzika. Viename iš kūrinių skamba žodžiai: „Hip-hop’as neturi sienų, neieškok (tautinių) skirtumų, tai menas, turintis gilią reikšmę.“

Rob B Colton

Paprastas vaikinas iš Naujosios Vilnios. Visą kitą pamatysite/išgirsite koncerte.

 

Koncertas vyks prie centrinio įėjimo į Vilniaus lenkų kultūros namus.

Įėjimas nemokamas. 

 

Projektas finansuojamas Lenkijos Užsienio reikalų ministerijos lenkų užsienyje fondo lėšomis“ bendradarbiaujant su Lenkijos ambasada Vilniuje.
Projektą iš dalies finansuoja Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės.