Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

December 11
2018/ 19:00

Koncertas KAYAH

Kayah – vokalistė, kompozitorė, tekstų autorė, fonografinės įmonės Kayax bendraturtė, kurioje leidžia kompaktines plokšteles  ir remia talentingus lenkų menininkus. Viena iš labiausiai atpažįstamų ir pripažintų atlikėjų Lenkijoje.  Žinoma atlikėja tokių hitų kaip „Po co“, „Supermenka“, „Testosteron”, „Na językach”, „Prawy do lewego”, „Śpij kochanie śpij”, ar  „Podatek od miłości”.

Savo debiutinį albumą „Kamień“ išleido 1995 metais ir iki šiol turi 10 albumu savo kolekcijoje. Per savo solo muzikos karjerą ji gavo svarbiausius muzikos apdovanojimus, tokius kaip  geriausios vokalistės, kompozitorės, geriausios dainos, arba albumo.

2007 metais išleido DVD „Kayah - MTV Unplugged“ , žymaus muzikinio ciklo koncerto įrašas, į kurį Kayah buvo pakviesta kaip pirmoji atlikėja iš Vidurio-Rytų Europos. Visi jos albumai gavo Aukso, Platinos taip pat ir Deimantinį statusą.

Bilietai (15 Eur) prekyboje Lenkų kultūros namuose, 203 kab.