Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

August 31
2019/ 19:00

Koncertas grupės „Kapela Wileńska“

"Kapela Wileńska" kviečia visus į savo unikalų  koncertą, kuris vyks Vilniaus lenkų kultūros namuose rugpjūčio 31 dieną 19:00 val. ir rugsėjo 1 dieną 15:00.

"Kapela Wileńska" – Vilniaus lenkų miesto folklorą, groja nuo 1988 metų. Jau 31 metus jie ieško ir atgaivina naujam gyvenimui miesto folklorinius kūrinius.

1988 m., kuomet ansamblis kūrėsi, miesto folkloro kapelos Vilniuje nebuvo tokios populiarios kaip Lvove ar Varšuvoje, tad ansamblio dalyviai repertuarą kūrė patys. Šiandien jie pristato linksmas ir liūdnas dainas, naujas ir senas dainas, kurias rinko ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje ir išgelbėjo iš užmaršties. „Kapela Wileńska“ repertuarą sudaro žinomos ir mėgstamos tarpukario Vilniaus, Lvovo, Varšuvos, kitų Lenkijos miestų dainos, kalėdinė ir patriotinė programos, kurias jie nuolat atnaujina. Vilniaus poetai Aleksander Sniežko ir Alicja Rybalko rašo žodžius naujiems kūriniams, o ansamblio narys Zbigniev Levicki komponuoja muziką. „Kapela Wileńska“ koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir įvairiuose Lenkijos miestuose, Baltarusijoje, Lvove, Maskvoje, Vienoje, Paryžiuje, Romoje. Ansamblis yra išleidęs dvi audiokasetes ir kompaktines plokšteles (CD): 2004 metais „To Wilno“ ir 2008 metais „Na Zielonym Moście“.

 

Bilietus galima įsigyti Lenkų kultūros namuose, 203 kab ir knygyne Elephas.