Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

gruodžio 26
2018/ 10:00

Vaikų susitikimas su Kalėdų Seneliu

Programoje: 
spektaklis, susitikimas su Kalėdų Seneliu ir dovanos!

2018 gruodžio 26 d. // 10:00; 13:00; 16:00; 19:00 val.
Kalėdinis tyrimas. Teatras Kultureska".

„Kalėdinis tyrimas" tai žaismingas šventinis spektaklis vaikams. Veiksmas perkelia mažuosius žiūrovus į apsnigtą miestelį Laponijoje - Kalėdų Senelio rezidenciją, kuriame nutiko nelaimė ... kažkas pagrobė Kalėdų Senelį. Žiūrovai turės galimybę stebėti didelę intrigą ir kalėdinius stebuklus – galės tapti detektyvais. Interaktyvi spektaklio forma suteikią galimybę mažiesiems žiūrovams tiesiogiai dalyvauti veiksme - vaikai dainuos, šoks ir linksminsis kartu su spektaklio herojais. Garantuojame daug puikiausių įspūdžių visiems vaikams ir jų tėveliams!

2018 gruodžio 27 d. // 11:00; 14:00; 17:00 val.
Interaktyvus spektaklis Kalėdų Senelio vargai. DMZT Sto Uśmiechów

Sniego Karalienė pagrobė Kalėdų Senelį. Vaikai kartu su elniais skuba jam į pagalbą. Ieškodami dingusio Kalėdų Senelio žiūrovai aplankys Muzikos ir Šokio, Pasakų ir Ledo šalis. 
Vaikai žais, šoks ir dainuos, kartu bandys įminti įvairiausias mįsles. Scenoje sutiksime eilę pasakų herojų: Smurfus, Pelytę Mikį, Mažąją Mašą, bus Raganų, kurios bandys apsunkinti Kalėdų Senelio paieškas.

 

Bilietai parduodami Lenkų kultūros namuose, kab. 203 - kaina 7 EUR.

 

Projektas dalinai finansuojamas SWP iš pagal Lenkijos Respublikos Senato globos programą Polonijai ir lenkams užsienyje gautų lėšų. 

Projektą dalinai finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.