Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

May 27
2016/ 11:30

Spektaklis „Kojinės ir suktukai“

„Ar matei mano kojines? Tas languotas. Šiltas. Jos yra tik trys. Juk neisiu į Miškų ir Girių Valdybos posėdį su basa letena". Šiais žodžiais Talisa pradeda kiekvieną lapių šeimos rytą. Mėgdžiodamas tėtį Natalis sušunka „Nenoriu šių kaspinų“, o Bobolis atkartoja „Mamalį, esu alkanas!“. Mamalis galvoja apie šį bei daugelį kitų klausimų, todėl diena, kuria nusprendžia eiti į darbą, yra DIDELIŲ POKYČIŲ diena. Vaikai pirmąkart praleis visą dieną su tėčiu. Ši iš pažiūros nekalta situacija atneš daug pramogų ir net virs trumpu siaubo filmu. Kas atsitiks su lapių šeima? Viską sužinosite atėję į spektaklį. Mūsų herojai prisiims naujas pareigas, o mama galės realizuoti save namie ir darbe.

Julia Holevinska tai įžymi dramaturgė, tarp kitko prestižinio Gdynės Dramaturgijos Apdovanojimo laureatė, dukart Kultūros Ministerijos stipendininkė, JAUNA LENKIJA programos laureatė. Jos darbai buvo eksponuojami ir publikuojami Lenkijoje ir užsienyje. „Kojinės ir suktukai“ –  autorės pirmas spektaklis, skirtas vaikams.

Autorius: Julia Holevinska

Režisierius: Robert Drobniuch

Scenografija: Katažyna Pronievska-Mazurek

Muzika: Maja Pietraševska-Koper

Spektaklis vaikams nuo 4 metų

2016 m. gegužės 27 d. 11.30 ir 17.30

Žaidimų aikštelė atidaryta nuo 10.30 val. iki 19.30 val.

Kaina 3 eurai. Bilietus galima įsigyti VLKN arba per bilietupasaulis.lt

Spektaklis vyks lenkų kalba.

Projektą finansuoja Lenkijos Senatas pagal vykdomą Polonijos ir lenkų užsienyje priežiūros sistemą