Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

kovo 03
2018/ 16:00

Spektaklis vaikams „Pasaka apie mažą metalo laužo ieškotoją”

Dėmesio! Pasikeitė spektaklio laikas. Spektaklis įvyks 16 val.

Hej! Čia mes – trys kiaulytės: Słomka, Cegła ir Deska... Ar žinote pasaką apie mažą metalo laužo ieškotoją? Jeigu ne, tai kuo skubiau dėkites daiktus ir šokite į jo vežimą, kad padėtumėte jam ieškoti metalo laužo ir nugalėti savo namus nuo skurdo. Kartu išvyksime į kelionę śląsko gatvėmis.
Kartu sužinosime kas kankina Pinokį, kur plaukioja Auksinė Žuvelė ir ką veikia Bebokas kuomet negąsdina vaikų.

Spektaklis „Pasaka apie mažą metalo laužo ieškotoją” kelia tokių vertybių tematiką kaip draugystė, tiesos sakymas, tikslų siekimas na ir kas svarbiausia – meilė.

Pasaka gimė iš poreikio susitikti su jaunais žiūrovais leidžiant apmąstyti, kas iš tiesų yra svarbu gyvenime. Jos sukūrimo įkvėpimas buvo tiesiog meilė vaikams. Meną kurį pamatysite dedikuojame vaikams iš Vilniaus regiono.

Vieną dieną mažas Achimas sugalvojo idėją kaip padėti savo tėvams nugalėti savo namus nuo skurdo. Jis paėmė seną vežimėlį ir nusprendė išvykti ieškoti metalo laužo. Kur...? Pamatysite patys! Jeigu norite pažinti simpatiškiausią berniuką pasaulyje ir išgyventi kartu su juo šią fantastišką kelionę – Kviečiame!

Kviečiame visus – ir tuos jaunus, ir tuos ne visai jaunus  – į autorinį  Maciej Cierzniak spektaklį. Užtikriname daug malonių akimirkų, šokių ir gyvos muzikos!

 

Choreografas - režiserius: MACIEJ CIERZNIAK
scenografija, kostiumai: LIDIA KANCLERZ
muzika: DANIEL CEBULA-ORYNICZ

Vaidina:
Wioleta Malchar-Moś
Zuzanna Marszał
Daniel Cebula-Orynicz
Dariusz Niebudek (balsas)
Hubert Waljewski
Maciej Cierzniak

Pasaka skirta vaikams 5+.

Bilietai paduodami VLKN (kab. 203)