Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

October 23
2016/ 18:00

Koncertas grupės WEEKEND

Grupė WEEKEND įkurta 2000 metais Seinuose. Grupės vokalistas ir lyderis – Radoslav Liševski tiesiog užburia savo balsu. Grupę sudaro dar trys nuostabūs šokėjai: Adam Lazovski, Bernard Mikulski bei Karol Skrobanski.

Grupė yra pelniusi daug apdovanojimų, tarp jų už geriausią 2003 ir 2010 metų pasirodymą bei Miesto mero apdovanojimą 2012 metais Festivalyje disco polo ir dance Ostrudoje. Per daugelį metų grupė dalyvavo daugybėje koncertų, išleido keletą albumų, sukūrė keletą labai žinomų dainų, tokių kaip pvz. „A Miłość Mą, Jesteś Zajebista, Playboy, To Karolina ir t.t. kurios jau tapo lenkiškos muzikos kanonu. Dainos „Ona Tańczy Dla Mnie” vaizdo klipas vienintelis lenkiškas klipas patekęs į youtube TOP 100 sąrašą.

Vaikinai yra žinomi dėl energingų koncertų, geros muzikos, pozityvios energijos ir šypsenos veide. Grupė WEEKEND savo koncertuose užtikrina gero tono skambesį ir tikrai neleis nuobodžiauti.

Bilietus platina www.bilietupasaulis.lt ir VLKN (kab.203)