Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

May 30
2017/ 18:00

Milžiniškų vabzdžių paroda

Atvežta iš Lenkijos  milžiniškų vabzdžių paroda yra puiki atrakcija bei edukacija kiekvienam žmogui, o pirmiausia vaikams. Netikėta ekspozicija - iki kone žmogaus dydžio išdidintas uodas, musė, drugelis ar net blusa -  vyks nuo gegužės 30  d. iki birželio 18 d.

Milžiniški eksponatai puikiai atkartoja gyvus vabzdžius, tai tikroviškas ir ryškus vaizdas. Ši įspūdinga vabzdžių kolekcija sužavės ir mažus, ir didelius.

Turėsite galimybę pažvelgti „tiesiai į akis“ dideliam vabalui, iš arti apžiūrėti skruzdės ūselius, pasigrožėti boružėlės akimis.          

Parodoje, kuri vyks Lenkų kultūros namuose (Naugarduko g. 76, Vilnius) pamatysite net penkiolika vabzdžių, siekiančiu 2 m. Tūkstančius kartų padidinti, tiksliai atkartoti, įspūdingi eksponatai – nepakartojama šventė visų amžių žmonėms: vaikams, jaunimui, senjorams. Dėl dydžio bei detalaus vabzdžių atkartojimo galėsite pažinti boružės, uodo, erkės ar kito vabalo anatomiją.

Ekspozicija palieka įspūdį visiems. Dėl eksponatų dydžio,  žmogus atsidūria lyg gamtos viduje ir gali iš arti susipažinti su vabzdžių savybėmis. Visi eksponatai atkurti tiksliai taip, kaip jie atrodo ir gamtoje. Tik, žinoma, kur kas didesni nei tikrovėje.